P6KE20CA R0G
P6KE20CA R0G Taiwan Semiconductor
Taiwan_08182023_TWSCS05648-1.pdf
Hersteller: Taiwan Semiconductor
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W 20V 5% Bidirect ional TVS
auf Bestellung 3409 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P6KE20CA R0G Taiwan Semiconductor
Description: TVS DIODE 17.1VWM 27.7V DO204AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 22A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 17.1V, Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 19V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 27.7V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote P6KE20CA R0G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P6KE20CA R0G P6KE20CA R0G Hersteller : Taiwan Semiconductor Corporation P6KE%20SERIES_P2203.pdf Description: TVS DIODE 17.1VWM 27.7V DO204AC
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 22A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 17.1V
Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 19V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 27.7V
Power - Peak Pulse: 600W