P6KE220CA-E3/73
P6KE220CA-E3/73 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
p6ke.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 185VWM 328VC DO204AC
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.8A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 185V
Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 209V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 328V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P6KE220CA-E3/73 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 185VWM 328VC DO204AC, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.8A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 185V, Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 209V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 328V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P6KE220CA-E3/73 P6KE220CA-E3/73 Hersteller : Vishay General Semiconductor p6ke.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W 220V Bidirect
auf Bestellung 1972 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
P6KE220CA-E3/73 P6KE220CA-E3/73 Hersteller : Vishay Semiconductors p6ke.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W 220V Bidirect
Mindestbestellmenge: 2
P6KE220CA-E3/73 P6KE220CA-E3/73 Hersteller : Vishay p6ke.pdf Diode TVS Single Bi-Dir 185V 600W 2-Pin DO-15 Ammo
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
P6KE220CA-E3\73 P6KE220CA-E3\73 Hersteller : Vishay Semiconductors ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,220V 5%,BIDIR,AXIAL TVS