Produkte > VISHAY > P6KE24CA-E3/73
P6KE24CA-E3/73
P6KE24CA-E3/73 Vishay
doc88369.pdf
Hersteller: Vishay
Diode TVS Single Bi-Dir 20.5V 600W 2-Pin DO-15 Ammo
Produktbewertung abgeben
Technische Details P6KE24CA-E3/73 Vishay
Description: TVS DIODE 20.5VWM 33.2V DO204AC, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 18.1A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 20.5V, Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 22.8V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 33.2V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote P6KE24CA-E3/73
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P6KE24CA-E3/73 P6KE24CA-E3/73 Hersteller : Vishay doc88369.pdf Diode TVS Single Bi-Dir 20.5V 600W 2-Pin DO-15 Ammo
Produkt ist nicht verfügbar
P6KE24CA-E3/73 Hersteller : Vishay General Semiconduc p6ke.pdf Двунапр. супрессор 24В 5%, 600Вт, DO-15 (DO-204AC) Група товару: Супресори Од. вим: шт
P6KE24CA-E3/73 P6KE24CA-E3/73 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division p6ke.pdf Description: TVS DIODE 20.5VWM 33.2V DO204AC
Packaging: Tape & Box (TB)
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 18.1A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 20.5V
Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 22.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 33.2V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
P6KE24CA-E3/73 P6KE24CA-E3/73 Hersteller : Vishay Semiconductors p6ke.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W 24V Bidirect
P6KE24CA-E3\73 P6KE24CA-E3\73 Hersteller : Vishay Semiconductors ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,24V 5%,BIDIR,AXIAL TVS