Produkte > LITTELFUSE > P6KE510A
P6KE510A
P6KE510A Littelfuse
littelfuse_tvs_diode_p6ke_datasheet.pdf?assetguid=620a3cb5-3282-4670-8b03-66f21bc75523
Hersteller: Littelfuse
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 434Vr 600W 0.9A 5% Uni-Directional
auf Bestellung 3436 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P6KE510A Littelfuse
Description: TVS DIODE 434VWM 698VC DO204AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 900mA, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 434V, Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 485V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 698V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 900mA
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 434V
Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 485V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 698V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 3616 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
P6KE510A P6KE510A Hersteller : Littelfuse littelfuse_tvs_diode_p6ke_datasheet.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 434V 800W 2-Pin DO-15 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
P6KE510A P6KE510A Hersteller : ONS/FAI littelfuse_tvs_diode_p6ke_datasheet.pdf?assetguid=620a3cb5-3282-4670-8b03-66f21bc75523 Cупрессор 510В 5%, 600Вт, DO-15 (DO-204AC) Група товару: Супресори Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
P6KE510A P6KE510A Hersteller : Diotec Semiconductor littelfuse_tvs_diode_p6ke_datasheet.pdf?assetguid=620a3cb5-3282-4670-8b03-66f21bc75523 ESD Protection Diodes / TVS Diodes DO-15, 175C, 600W, 434V, Unidir
P6KE510A Hersteller : Vishay Semiconductors littelfuse_tvs_diode_p6ke_datasheet.pdf?assetguid=620a3cb5-3282-4670-8b03-66f21bc75523 ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,510V 5%,UNIDIR,AXIAL TVS