Produkte > VISHAY > P6KE56CA-E3/54
P6KE56CA-E3/54
P6KE56CA-E3/54 Vishay
p6ke.pdf
Hersteller: Vishay
Diode TVS Single Bi-Dir 47.8V 600W 2-Pin DO-15 T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details P6KE56CA-E3/54 Vishay
Description: TVS DIODE 47.8VWM 77VC DO204AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 7.8A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 47.8V, Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 53.2V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 77V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote P6KE56CA-E3/54
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P6KE56CA-E3/54 P6KE56CA-E3/54 Hersteller : Vishay p6ke.pdf Diode TVS Single Bi-Dir 47.8V 600W 2-Pin DO-15 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 7.8A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 47.8V
Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 53.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 77V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
P6KE56CA-E3/54 P6KE56CA-E3/54 Hersteller : Vishay General Semiconductor p6ke.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W 56V Bidirect
P6KE56CA-E3\54 P6KE56CA-E3\54 Hersteller : Vishay Semiconductors ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,56V 5%,BIDIR,AXIAL TVS