Produkte > VISHAY > P6KE6.8CAHE354
P6KE6.8CAHE354
P6KE6.8CAHE354 Vishay
doc88369.pdf
Hersteller: Vishay
Diode TVS Single Bi-Dir 5.8V 600W 2-Pin DO-15 T/R Automotive AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P6KE6.8CAHE354 Vishay
Description: TVS DIODE 5.8VWM 10.5V DO204AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 57.1A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 5.8V, Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 6.45V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 10.5V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote P6KE6.8CAHE354
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P6KE6.8CAHE3/54 P6KE6.8CAHE3/54 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division p6ke.pdf Description: TVS DIODE 5.8VWM 10.5V DO204AC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 57.1A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 5.8V
Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 6.45V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 10.5V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Part Status: Active
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
P6KE6.8CAHE3/54 P6KE6.8CAHE3/54 Hersteller : Vishay Semiconductors p6ke.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W 6.8V 5% Bidir AEC-Q101 Qualified
P6KE6.8CAHE3\54 P6KE6.8CAHE3\54 Hersteller : Vishay ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,6.8V 5%,BIDIR,AXIAL TVS