Produkte > VISHAY > P6KE7.5A-E3/73
P6KE7.5A-E3/73
P6KE7.5A-E3/73 Vishay
doc88369.pdf
Hersteller: Vishay
Diode TVS Single Uni-Dir 6.4V 600W 2-Pin DO-15 Ammo
auf Bestellung 805 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 600
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P6KE7.5A-E3/73 Vishay
Category: Unidirectional TVS THT diodes, Description: Diode: TVS; 600W; 7.5V; 53.1A; unidirectional; DO15; 7 inch reel, Type of diode: TVS, Max. off-state voltage: 6.4V, Breakdown voltage: 7.5V, Max. forward impulse current: 53.1A, Semiconductor structure: unidirectional, Case: DO15, Mounting: THT, Leakage current: 0.5mA, Kind of package: 7 inch reel, Peak pulse power dissipation: 0.6kW, Technology: TransZorb®, Manufacturer series: P6KE, Features of semiconductor devices: glass passivated.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P6KE7.5A-E3/73 P6KE7.5A-E3/73 Hersteller : VISHAY p6ke.pdf Category: Unidirectional TVS THT diodes
Description: Diode: TVS; 600W; 7.5V; 53.1A; unidirectional; DO15; 7 inch reel
Type of diode: TVS
Max. off-state voltage: 6.4V
Breakdown voltage: 7.5V
Max. forward impulse current: 53.1A
Semiconductor structure: unidirectional
Case: DO15
Mounting: THT
Leakage current: 0.5mA
Kind of package: 7 inch reel
Peak pulse power dissipation: 0.6kW
Technology: TransZorb®
Manufacturer series: P6KE
Features of semiconductor devices: glass passivated
auf Bestellung 805 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 254
P6KE7.5A-E3/73 P6KE7.5A-E3/73 Hersteller : Vishay doc88369.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 6.4V 600W 2-Pin DO-15 Ammo
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
P6KE7.5A-E3/73 P6KE7.5A-E3/73 Hersteller : Vishay General Semiconductor p6ke.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W 7.5V Unidirect
P6KE7.5A-E3/73 P6KE7.5A-E3/73 Hersteller : Vishay Semiconductors p6ke-240325.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 600W 7.5V Unidirect
P6KE7.5A-E3\73 P6KE7.5A-E3\73 Hersteller : Vishay ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,7.5V 5%,UNIDIR,AXIAL TVS