P6KE75A-E3/54 Vishay General Semiconductor
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P6KE75A-E3/54 Vishay General Semiconductor
Description: TVS DIODE 64.1VWM 103V DO204AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5.8A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 64.1V, Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 71.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 103V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
P6KE75A-E3/54 | Hersteller : Vishay Semiconductors |
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W 75V Unidirect |
auf Bestellung 5784 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
| P6KE75A-E3-54 |
auf Bestellung 20000 Stücke: Lieferzeit 21-28 Tag (e) |
P6KE75A-E3/54 | Hersteller : Vishay |
TVS Diode Single Uni-Dir 64.1V 600W 2-Pin DO-15 T/R |
Produkt ist nicht verfügbar |
Produkt ist nicht verfügbar |
P6KE75A-E3/54 | Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
Description: TVS DIODE 64.1VWM 103V DO204ACPackaging: Cut Tape (CT) Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial Mounting Type: Through Hole Type: Zener Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ) Applications: General Purpose Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5.8A Voltage - Reverse Standoff (Typ): 64.1V Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15) Unidirectional Channels: 1 Voltage - Breakdown (Min): 71.3V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 103V Power - Peak Pulse: 600W Power Line Protection: No Part Status: Active |
P6KE75A-E3\54 | Hersteller : Vishay Semiconductors | ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,75V 5%,UNIDIR,AXIAL TVS |