P6SMB12A-E3/5B
P6SMB12A-E3/5B Vishay General Semiconductor
p6smb.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W 12V Unidirect
auf Bestellung 3170 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P6SMB12A-E3/5B Vishay General Semiconductor
Description: TVS DIODE 10.2VWM 16.7V DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 35.9A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 10.2V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 11.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 16.7V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote P6SMB12A-E3/5B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P6SMB12A-E3/5B P6SMB12A-E3/5B Hersteller : Vishay p6smb.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 10.2V 600W 2-Pin SMB T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
P6SMB12A-E3/5B P6SMB12A-E3/5B Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division p6smb.pdf Description: TVS DIODE 10.2VWM 16.7V DO214AA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 35.9A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 10.2V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 11.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 16.7V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
P6SMB12A-E3\5B P6SMB12A-E3\5B Hersteller : Vishay Semiconductors ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,12V 5%,UNIDIR,SMB TVS