P6SMB130AQ
P6SMB130AQ Yangjie Technology
Hersteller: Yangjie Technology
Description: TVS - Diodes SMB 111V 600mW
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
auf Bestellung 300000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P6SMB130AQ Yangjie Technology
Description: TVS DIODE 111VWM 179VC SMB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3.4A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 111V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 124V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 179V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P6SMB130AQ Hersteller : Yangjie Electronic Technology Surface Mount Transient Voltage Suppressors
auf Bestellung 60000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
P6SMB130A-Q P6SMB130A-Q Hersteller : Bourns p6smb-q.pdf TVS Diode Single Uni-Dir 111V 600W Automotive AEC-Q101 2-Pin SMB T/R
Produkt ist nicht verfügbar
P6SMB130A-Q P6SMB130A-Q Hersteller : Bourns Inc. p6smb-q.pdf Description: TVS DIODE 111VWM 179VC SMB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3.4A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 111V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 124V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 179V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
P6SMB130A-Q P6SMB130A-Q Hersteller : Bourns p6smb_q-1919894.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 130V 600W UNIDIR SMB AECQ