P6SMB130CAQ Yangjie Technology
Hersteller: Yangjie Technology
Description: TVS - Diodes SMB 111V 600mW
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P6SMB130CAQ Yangjie Technology
Description: TVS DIODE 111VWM 179VC SMB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3.4A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 111V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 124V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 179V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Preis | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| P6SMB130CAQ | Hersteller : Yangjie Electronic Technology | P6SMB130CAQ |
auf Bestellung 60000 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
P6SMB130CA-Q | Hersteller : Bourns |
TVS Diode Single Bi-Dir 111V 600W Automotive AEC-Q101 2-Pin SMB T/R |
Produkt ist nicht verfügbar |
P6SMB130CA-Q | Hersteller : Bourns Inc. |
Produkt ist nicht verfügbar |
ESD Suppressors / TVS Diodes 130V 600W BIDIR SMB AECQ |