Technische Details P6SMB13CA Bourns
Description: LITTELFUSE - P6SMB13CA - TVS-Diode, P6SMB, Bidirektional, 11.1 V, 18.2 V, DO-214AA (SMB), 2 Pin(s), tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: DO-214AA (SMB), rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Durchbruchspannung, min.: 12.4V, Qualifikation: -, Durchbruchspannung, max.: 13.7V, usEccn: EAR99, Sperrspannung: 11.1V, euEccn: NLR, Spitzenimpulsverlustleistung: 600W, TVS-Polarität: Bidirektional, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: P6SMB, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Klemmspannung, max.: 18.2V, SVHC: To Be Advised.
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
P6SMB13CA | Hersteller : Bourns |
TVS Diode Single Bi-Dir 11.1V 600W 2-Pin SMB T/R |
auf Bestellung 9000 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
P6SMB13CA | Hersteller : EIC Semiconductor |
TVS Diode Single Bi-Dir 11.1V 600W 2-Pin SMB |
auf Bestellung 15000 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
P6SMB13CA | Hersteller : YANGJIE TECHNOLOGY |
Category: Bidirectional TVS SMD diodesDescription: Diode: TVS; 0.6kW; 13V; 32.9A; bidirectional; ±5%; SMB; reel,tape Type of diode: TVS Mounting: SMD Tolerance: ±5% Kind of package: reel; tape Case: SMB Semiconductor structure: bidirectional Manufacturer series: P6SMB Leakage current: 5µA Max. forward impulse current: 32.9A Max. off-state voltage: 11.1V Breakdown voltage: 13V Peak pulse power dissipation: 0.6kW |
auf Bestellung 730 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
P6SMB13CA | Hersteller : Littelfuse |
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W 13V 5% Bi-Directional |
P6SMB13CA | Hersteller : Littelfuse Inc. |
Description: TVS DIODE 11.1VWM 18.2V DO214AAPackaging: Cut Tape (CT) Package / Case: DO-214AA, SMB Mounting Type: Surface Mount Type: Zener Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ) Applications: General Purpose Current - Peak Pulse (10/1000µs): 33.5A Voltage - Reverse Standoff (Typ): 11.1V Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ) Bidirectional Channels: 1 Voltage - Breakdown (Min): 12.4V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 18.2V Power - Peak Pulse: 600W Power Line Protection: No |
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 13V 600W BiDir |
auf Bestellung 222 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
auf Bestellung 522 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
P6SMB13CA | Hersteller : Eaton |
Produkt ist nicht verfügbar |
| P6SMB13CA |
13В, 600Вт, SMB(DO-214AA) Група товару: Супресори Од. вим: шт |
Produkt ist nicht verfügbar |
Description: TVS DIODE 11.1VWM 18.2V DO214AAPackaging: Tape & Reel (TR) Package / Case: DO-214AA, SMB Mounting Type: Surface Mount Type: Zener Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ) Applications: General Purpose Current - Peak Pulse (10/1000µs): 33.5A Voltage - Reverse Standoff (Typ): 11.1V Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ) Bidirectional Channels: 1 Voltage - Breakdown (Min): 12.4V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 18.2V Power - Peak Pulse: 600W Power Line Protection: No |
P6SMB13CA | Hersteller : Eaton Electronics |
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS, P6SMB series, 11.1V Oper., Bi-dir |
P6SMB13CA | Hersteller : Taiwan Semiconductor |
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W, 13V, 5%, Bidirectional, TVS |