P6SMB150AQ Yangjie Technology
Hersteller: Yangjie Technology
Description: TVS - Diodes SMB 128V 600mW
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P6SMB150AQ Yangjie Technology
Description: TVS DIODE 128VWM 207VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.9A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 128V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 143V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 207V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Preis | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
P6SMB150A-Q | Hersteller : Bourns |
ESD Protection Diodes / TVS Diodes P6SMB - A 150V |
auf Bestellung 11729 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
auf Bestellung 60000 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
TVS Diode Single Uni-Dir 128V 600W Automotive AEC-Q101 2-Pin SMB T/R |
Produkt ist nicht verfügbar |
P6SMB150A-Q | Hersteller : Bourns Inc. |