Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P6SMB16A_R1_00001
P6SMB16A_R1_00001
P6SMB16A_R1_00001 Panjit International Inc.
P6SMB_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 13.6VWM 22.5V DO214AA
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 27A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 13.6V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 15.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 22.5V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P6SMB16A_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 13.6VWM 22.5V DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 27A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 13.6V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 15.2V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 22.5V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P6SMB16A_R1_00001 P6SMB16A_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. P6SMB_SERIES.pdf Description: TVS DIODE 13.6VWM 22.5V DO214AA
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 19
P6SMB16A _R1 _00001 Hersteller : PANJIT P6SMB_SERIES.pdf Cупрессор 16В 5%, 600Вт, SMB (SMD) Група товару: Супресори Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
P6SMB16A_R1_00001 P6SMB16A_R1_00001 Hersteller : Panjit P6SMB_SERIES-1866830.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,Transient Voltage Suppressors,SMB,13.6V,UNI
Produkt ist nicht verfügbar
P6SMB16A-R1-00001 P6SMB16A-R1-00001 Hersteller : Panjit P6SMB_SERIES-1866830.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS DIODE 600W 16V