Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P6SMB200A_R1_00001
P6SMB200A_R1_00001
P6SMB200A_R1_00001 Panjit International Inc.
P6SMB_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 171VWM 274VC DO214AA
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 171V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 190V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 274V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P6SMB200A_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 171VWM 274VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 171V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 190V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 274V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 19
P6SMB200A_R1_00001 Hersteller : PanJit P6SMB_SERIES.pdf P6SMB200A_R1_00001
auf Bestellung 800 Stücke:
Mindestbestellmenge: 561
P6SMB200A_R1_00001 P6SMB200A_R1_00001 Hersteller : Panjit 4B5D15719CF2E7EF8F79501416993AD9E140BA54A5F8CBF38EDE5CC518B1A813.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,Transient Voltage Suppressors,SMB,171V,UNI
Produkt ist nicht verfügbar
P6SMB200A-R1-00001 P6SMB200A-R1-00001 Hersteller : Panjit P6SMB_SERIES-1866801.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS DIODE 600W 200V