P6SMB220AQ
P6SMB220AQ Yangjie Technology
Hersteller: Yangjie Technology
Description: TVS - Diodes SMB 185V 600mW
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
auf Bestellung 300000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P6SMB220AQ Yangjie Technology
Description: TVS DIODE 185VWM 328VC SMB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Automotive, Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.9A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 185V, Supplier Device Package: SMB (DO-214AA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 209V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 328V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote P6SMB220AQ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P6SMB220A-Q P6SMB220A-Q Hersteller : Bourns p6smb-q.pdf TVS Diode Single Uni-Dir 185V 600W Automotive AEC-Q101 2-Pin SMB T/R
Produkt ist nicht verfügbar
P6SMB220A-Q P6SMB220A-Q Hersteller : Bourns Inc. p6smb-q.pdf Description: TVS DIODE 185VWM 328VC SMB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Automotive, Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.9A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 185V
Supplier Device Package: SMB (DO-214AA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 209V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 328V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
P6SMB220A-Q P6SMB220A-Q Hersteller : Bourns p6smb_q-1919894.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 220V 600W UNIDIR SMB AECQ