P6SMB22A-E3/52
P6SMB22A-E3/52 Vishay General Semiconductor
p6smb.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W 22V Unidirect
auf Bestellung 1360 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P6SMB22A-E3/52 Vishay General Semiconductor
Description: TVS DIODE 18.8VWM 30.6V DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 19.6A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 18.8V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 20.9V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 30.6V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P6SMB22A-E3/52 Hersteller : Vishay p6smb.pdf 0,6kW, 22V, unidirectional replacement: SM6T22A P6SMB22A DO214AA(SMB) DT6SMB22A
Anzahl je Verpackung: 500 Stücke
auf Bestellung 28 Stücke:
Lieferzeit 7-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
P6SMB22A-E3/52 P6SMB22A-E3/52 Hersteller : Vishay p6smb.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 18.8V 600W 2-Pin SMB T/R
Produkt ist nicht verfügbar
P6SMB22A-E3/52 P6SMB22A-E3/52 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division p6smb.pdf Description: TVS DIODE 18.8VWM 30.6V DO214AA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 19.6A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 18.8V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 20.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 30.6V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
P6SMB22A-E3\52 P6SMB22A-E3\52 Hersteller : Vishay Semiconductors ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,22V 5%,UNIDIR,SMB TVS