P6SMB27AQ Yangjie Technology
Hersteller: Yangjie Technology
Description: TVS - Diodes SMB 23.1V 600mW
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P6SMB27AQ Yangjie Technology
Description: TVS DIODE 23.1VWM 37.5V DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 16.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 23.1V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 25.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 37.5V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
Preis | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
P6SMB27A-Q | Hersteller : Bourns |
ESD Protection Diodes / TVS Diodes DIO TVS VBR 27V 600W UNIDIR SMB AECQ |
auf Bestellung 10879 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
auf Bestellung 60000 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
Diode TVS Single Uni-Dir 23.1V 600W 2-Pin SMB T/R Automotive AEC-Q101 |
Produkt ist nicht verfügbar |
P6SMB27A-Q | Hersteller : Bourns Inc. |