Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P6SMB30A-AU_R1_000A1
P6SMB30A-AU_R1_000A1
P6SMB30A-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
P6SMB-AU_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 25.6VWM 41.4V DO214AA
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 14.4A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 25.6V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 28.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 41.4V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 590 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 28
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P6SMB30A-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 25.6VWM 41.4V DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 14.4A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 25.6V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 28.5V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 41.4V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote P6SMB30A-AU_R1_000A1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P6SMB30A-AU_R1_000A1 P6SMB30A-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit International Inc. P6SMB-AU_SERIES.pdf Description: TVS DIODE 25.6VWM 41.4V DO214AA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
P6SMB30A-AU_R1_000A1 P6SMB30A-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit 0A7797715C85CAA9362C14472F7664FBFB8CDA47E6DA6642AE850DF0FC476B66.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,Transient Voltage Suppressors,SMB,25.6V,UNI
Produkt ist nicht verfügbar
P6SMB30A-AU-R1-000A1 P6SMB30A-AU-R1-000A1 Hersteller : Panjit P6SMB-AU_SERIES-1867346.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS DIODE 600W 30V AUTO
Description: Diode: TVS; 0.6kW; 28.5÷31.5V; 14.4A; unidirectional; SMB; P6SMB
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 0.6kW
Max. off-state voltage: 25.6V
Breakdown voltage: 28.5...31.5V
Max. forward impulse current: 14.4A