P6SMB30AQ Yangjie Technology
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P6SMB30AQ Yangjie Technology
Description: TVS DIODE 25.6VWM 41.4V DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 14.7A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 25.6V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 28.5V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 41.4V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Preis | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
P6SMB30A-Q | Hersteller : Bourns |
ESD Protection Diodes / TVS Diodes DIO TVS VBR 30V 600W UNIDIR SMB AECQ |
auf Bestellung 10029 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
Diode TVS Single Uni-Dir 25.6V 600W 2-Pin SMB T/R Automotive AEC-Q101 |
Produkt ist nicht verfügbar |
P6SMB30A-Q | Hersteller : Bourns Inc. |
Produkt ist nicht verfügbar |
Category: Unidirectional TVS SMD diodesDescription: Diode: TVS; 0.6kW; 28.5÷31.5V; 14.7A; unidirectional; ±5%; SMB Type of diode: TVS Peak pulse power dissipation: 0.6kW Max. off-state voltage: 25.6V Breakdown voltage: 28.5...31.5V Max. forward impulse current: 14.7A Semiconductor structure: unidirectional Case: SMB Mounting: SMD Leakage current: 1µA Kind of package: reel; tape Application: automotive industry Tolerance: ±5% Manufacturer series: P6SMB |