P6SMB30CA-E3/52
P6SMB30CA-E3/52 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
p6smb.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 25.6VWM 41.4V DO214AA
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 14.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 25.6V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 28.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 41.4V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 750 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 750
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P6SMB30CA-E3/52 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Category: Bidirectional TVS SMD diodes, Description: Diode: TVS; 600W; 30V; 14.5A; bidirectional; ±5%; SMB; TransZorb®, Type of diode: TVS, Peak pulse power dissipation: 0.6kW, Max. off-state voltage: 25.6V, Breakdown voltage: 30V, Max. forward impulse current: 14.5A, Semiconductor structure: bidirectional, Case: SMB, Mounting: SMD, Leakage current: 1µA, Kind of package: 7 inch reel; tape, Tolerance: ±5%, Technology: TransZorb®, Manufacturer series: P6SMB, Features of semiconductor devices: glass passivated.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P6SMB30CA-E3/52 P6SMB30CA-E3/52 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division p6smb.pdf Description: TVS DIODE 25.6VWM 41.4V DO214AA
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 1782 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 30
P6SMB30CA-E3/52 P6SMB30CA-E3/52 Hersteller : Vishay Semiconductors p6smb.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W 30V Bidirect
auf Bestellung 2753 Stücke:
Mindestbestellmenge: 5
P6SMB30CA-E3/52 P6SMB30CA-E3/52 Hersteller : Vishay doc88370.pdf Diode TVS Single Bi-Dir 25.6V 600W 2-Pin SMB T/R
Produkt ist nicht verfügbar
P6SMB30CA-E3\52 P6SMB30CA-E3\52 Hersteller : Vishay ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,30V 5%,BIDIR,SMB TVS
Produkt ist nicht verfügbar
P6SMB30CA-E3/52 P6SMB30CA-E3/52 Hersteller : VISHAY p6smb.pdf Category: Bidirectional TVS SMD diodes
Description: Diode: TVS; 600W; 30V; 14.5A; bidirectional; ±5%; SMB; TransZorb®
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 0.6kW
Max. off-state voltage: 25.6V
Breakdown voltage: 30V
Max. forward impulse current: 14.5A
Semiconductor structure: bidirectional
Case: SMB
Mounting: SMD
Leakage current: 1µA
Kind of package: 7 inch reel; tape
Tolerance: ±5%