Produkte > VISHAY > P6SMB33A-E3/52
P6SMB33A-E3/52
P6SMB33A-E3/52 Vishay
p6smb.pdf
Hersteller: Vishay
Diode TVS Single Uni-Dir 28.2V 600W 2-Pin SMB T/R
auf Bestellung 29250 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2160
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P6SMB33A-E3/52 Vishay
Description: TVS DIODE 28.2VWM 45.7V DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 13.1A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 28.2V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 31.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 45.7V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P6SMB33A-E3/52 P6SMB33A-E3/52 Hersteller : Vishay p6smb.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 28.2V 600W 2-Pin SMB T/R
auf Bestellung 29250 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2165
P6SMB33A-E3/52 P6SMB33A-E3/52 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division p6smb.pdf Description: TVS DIODE 28.2VWM 45.7V DO214AA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 13.1A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 28.2V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 31.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 45.7V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Mindestbestellmenge: 750
P6SMB33A-E3/52 P6SMB33A-E3/52 Hersteller : Vishay General Semiconductor p6smb.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W 33V Unidirect
Mindestbestellmenge: 7
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Mindestbestellmenge: 31
Produkt ist nicht verfügbar
P6SMB33A-E3/52 Hersteller : Vishay General Semiconduc p6smb.pdf Група товару: Супресори Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
P6SMB33A-E3\52 P6SMB33A-E3\52 Hersteller : Vishay Semiconductors ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,33V 5%,UNIDIR,SMB TVS