Produkte > BOURNS INC. > P6SMB33CA-Q
P6SMB33CA-Q
P6SMB33CA-Q Bourns Inc.
p6smb-q.pdf
Hersteller: Bourns Inc.
Description: TVS DIODE 28.2VWM 45.7V DO214AA
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 13.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 28.2V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 31.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 45.7V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Part Status: Active
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P6SMB33CA-Q Bourns Inc.
Description: TVS DIODE 28.2VWM 45.7V DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 13.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 28.2V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 31.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 45.7V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P6SMB33CAQ P6SMB33CAQ Hersteller : Yangjie Technology Description: TVS - Diodes SMB 28.2V 600mW
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
auf Bestellung 300000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
P6SMB33CA-Q P6SMB33CA-Q Hersteller : Bourns bourns_07102019_P6SMB-Q.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes DIO TVS VBR 33V 600W BIIDIR SMB AECQ
Mindestbestellmenge: 5
P6SMB33CA-Q P6SMB33CA-Q Hersteller : Bourns Inc. p6smb-q.pdf Description: TVS DIODE 28.2VWM 45.7V DO214AA
Type: Zener
Applications: Telecom
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Mindestbestellmenge: 27
P6SMB33CAQ Hersteller : Yangjie Electronic Technology P6SMB33CAQ
P6SMB33CA-Q P6SMB33CA-Q Hersteller : Bourns p6smb-q.pdf Diode TVS Single Bi-Dir 28.2V 600W 2-Pin SMB T/R Automotive AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar