Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P6SMB33CA_R1_00001
P6SMB33CA_R1_00001
P6SMB33CA_R1_00001 Panjit International Inc.
P6SMB_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 28.2VWM 45.7V DO214AA
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 13.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 28.2V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 31.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 45.7V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P6SMB33CA_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 28.2VWM 45.7V DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 13.2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 28.2V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 31.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 45.7V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P6SMB33CA_R1_00001 P6SMB33CA_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. P6SMB_SERIES.pdf Description: TVS DIODE 28.2VWM 45.7V DO214AA
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 21
P6SMB33CA_R1_00001 P6SMB33CA_R1_00001 Hersteller : Panjit 20375B332F76795A5F5CAF626F2EC3066B16F9821516E0A22365C9E1630AFD79.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,Transient Voltage Suppressors,SMB,28.2V,BI
Produkt ist nicht verfügbar
P6SMB33CA-R1-00001 P6SMB33CA-R1-00001 Hersteller : Panjit P6SMB_SERIES-1866971.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS DIODE 600W 33V