P6SMB36CAQ Yangjie Technology
Hersteller: Yangjie Technology
Description: TVS - Diodes SMB 30.8V 600mW
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P6SMB36CAQ Yangjie Technology
Description: TVS DIODE 30.8VWM 49.9VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 12.2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30.8V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 34.2V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 49.9V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
P6SMB36CA-Q | Hersteller : Bourns |
ESD Protection Diodes / TVS Diodes DIO TVS VBR 36V 600W BIIDIR SMB AECQ |
auf Bestellung 11523 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
| P6SMB36CAQ | Hersteller : Yangjie Electronic Technology | P6SMB36CAQ |
auf Bestellung 60000 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
Diode TVS Single Bi-Dir 30.8V 600W Automotive AEC-Q101 2-Pin SMB T/R |
Produkt ist nicht verfügbar |
Produkt ist nicht verfügbar |
P6SMB36CA-Q | Hersteller : Bourns Inc. |