P6SMB39CAQ
P6SMB39CAQ Yangjie Technology
Hersteller: Yangjie Technology
Description: TVS - Diodes SMB 33.3V 600mW
auf Bestellung 300000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P6SMB39CAQ Yangjie Technology
Description: TVS DIODE 33.3VWM 53.9VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 11.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33.3V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 37.1V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 53.9V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P6SMB39CA-Q P6SMB39CA-Q Hersteller : Bourns bourns_07102019_P6SMB-Q-1621328.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes DIO TVS VBR 39V 600W BIIDIR SMB AECQ
auf Bestellung 81 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 11.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33.3V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 37.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 53.9V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 911 Stücke:
Mindestbestellmenge: 21
P6SMB39CA-Q P6SMB39CA-Q Hersteller : Bourns p6smb-q.pdf Diode TVS Single Bi-Dir 33.3V 600W Automotive AEC-Q101 2-Pin SMB T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: Telecom
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W