P6SMB39CAQ Yangjie Technology
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P6SMB39CAQ Yangjie Technology
Description: TVS DIODE 33.3VWM 53.9VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 11.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33.3V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 37.1V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 53.9V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Preis | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
P6SMB39CA-Q | Hersteller : Bourns |
ESD Protection Diodes / TVS Diodes DIO TVS VBR 39V 600W BIIDIR SMB AECQ |
auf Bestellung 81 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
P6SMB39CA-Q | Hersteller : Bourns Inc. |
Description: TVS DIODE 33.3VWM 53.9VC DO214AAPackaging: Cut Tape (CT) Package / Case: DO-214AA, SMB Mounting Type: Surface Mount Type: Zener Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ) Applications: Telecom Current - Peak Pulse (10/1000µs): 11.3A Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33.3V Supplier Device Package: DO-214AA (SMB) Bidirectional Channels: 1 Voltage - Breakdown (Min): 37.1V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 53.9V Power - Peak Pulse: 600W Power Line Protection: No Grade: Automotive Qualification: AEC-Q101 |
auf Bestellung 911 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
Diode TVS Single Bi-Dir 33.3V 600W Automotive AEC-Q101 2-Pin SMB T/R |
Produkt ist nicht verfügbar |