Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P6SMB6.8CA_R1_00001
P6SMB6.8CA_R1_00001
P6SMB6.8CA_R1_00001 Panjit International Inc.
P6SMB_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 5.8VWM 10.5V DO214AA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 57A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 5.8V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 6.45V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 10.5V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P6SMB6.8CA_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 5.8VWM 10.5V DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 57A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 5.8V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 6.45V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 10.5V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P6SMB6.8CA_R1_00001 P6SMB6.8CA_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. P6SMB_SERIES.pdf Description: TVS DIODE 5.8VWM 10.5V DO214AA
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 1293 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 31
P6SMB6.8CA_R1_00001 Hersteller : PANJIT P6SMB_SERIES.pdf 0,6kW, 6,8V, bidirectional P6SMB6.8CA DO214AA(SMB) PANJIT DTP6SMB6.8CA
Anzahl je Verpackung: 100 Stücke
auf Bestellung 20 Stücke:
Lieferzeit 7-14 Tag (e)
Mindestbestellmenge: 100
P6SMB6.8CA_R1_00001 P6SMB6.8CA_R1_00001 Hersteller : Panjit B2DE42CAE0A391BDCB8DDDACB04AB82A09A2CA8892C454C7F338288C48A1B109.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,Transient Voltage Suppressors,SMB,5.8V,BI
Produkt ist nicht verfügbar
P6SMB6.8CA-R1-00001 P6SMB6.8CA-R1-00001 Hersteller : Panjit P6SMB_SERIES-1867140.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS DIODE 600W 6.8V
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Diode: TVS; 0.6kW; 6.45÷7.14V; 57A; bidirectional; SMB; reel,tape
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 0.6kW
Max. off-state voltage: 5.8V
Breakdown voltage: 6.45...7.14V
Max. forward impulse current: 57A
Semiconductor structure: bidirectional
Case: SMB
Mounting: SMD
Leakage current: 2mA