Produkte > VISHAY > P6SMB8.2A-E3/5B
P6SMB8.2A-E3/5B
P6SMB8.2A-E3/5B Vishay
p6smb.pdf
Hersteller: Vishay
Diode TVS Single Uni-Dir 7.02V 600W 2-Pin SMB T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P6SMB8.2A-E3/5B Vishay
Description: TVS DIODE 7.02VWM 12.1V DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 49.6A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 7.02V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 7.79V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 12.1V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote P6SMB8.2A-E3/5B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P6SMB8.2A-E3/5B P6SMB8.2A-E3/5B Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division p6smb.pdf Description: TVS DIODE 7.02VWM 12.1V DO214AA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 49.6A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 7.02V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 7.79V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 12.1V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
P6SMB8.2A-E3/5B P6SMB8.2A-E3/5B Hersteller : Vishay General Semiconductor p6smb.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W 8.2V Unidirect
P6SMB8.2A-E3/5B P6SMB8.2A-E3/5B Hersteller : Vishay Semiconductors p6smb.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W 8.2V Unidirect
P6SMB8.2A-E3\5B P6SMB8.2A-E3\5B Hersteller : Vishay ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,8.2V 5%,UNIDIR,SMB TVS