P6SMB91A
P6SMB91A NextGen Components
SMBP6SMB91AS0A.pdf
Hersteller: NextGen Components
Description: TVS Diode 600W 91V UNI SMB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 77.8V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 86.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 125V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 4800000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P6SMB91A NextGen Components
Description: TVS Diode 600W 91V UNI SMB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 77.8V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 86.5V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 125V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P6SMB91A P6SMB91A Hersteller : Bourns p6smb.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 91V 600W UniDir
auf Bestellung 16918 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
P6SMB91A P6SMB91A Hersteller : Littelfuse SMBP6SMB91AS0A.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W 91V 5% Uni-Directional