Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P6SMBJ18CA_R1_00001
P6SMBJ18CA_R1_00001
P6SMBJ18CA_R1_00001 Panjit International Inc.
P6SMB_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 20.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 18V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 20V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 29.2V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 2400 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P6SMBJ18CA_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 20.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 18V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 20V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 29.2V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 20V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 2988 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 24
P6SMBJ18CA_R1_00001 P6SMBJ18CA_R1_00001 Hersteller : Panjit 96B12E3ACE15C0A52A8680D62DCD3F0E25F64F4B0F4A77786DC613973BD433B5.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,Transient Voltage Suppressors,SMB,18V,BI
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Diode: TVS; 0.6kW; 20÷22.1V; 20.5A; bidirectional; SMB; reel,tape
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 0.6kW
Max. off-state voltage: 18V
Breakdown voltage: 20...22.1V
Max. forward impulse current: 20.5A