Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P6SMBJ200CA_R1_00001
P6SMBJ200CA_R1_00001
P6SMBJ200CA_R1_00001 Panjit International Inc.
P6SMBJ_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 200VWM 324VC DO214AA
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.9A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 200V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 220V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 324V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 800 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details P6SMBJ200CA_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 200VWM 324VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.9A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 200V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 220V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 324V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 1537 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 24
P6SMBJ200CA_R1_00001 P6SMBJ200CA_R1_00001 Hersteller : Panjit 1ABEA40F89F2E533585803FE259BACEC2539FEACD46EAC3737403310918A3AD6.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,Transient Voltage Suppressors,SMB,200V,BI
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Diode: TVS; 0.6kW; 220÷247V; 1.9A; bidirectional; SMB; reel,tape
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 0.6kW
Max. off-state voltage: 200V
Breakdown voltage: 220...247V
Max. forward impulse current: 1.9A