Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P6SMBJ20CA_R1_00001
P6SMBJ20CA_R1_00001
P6SMBJ20CA_R1_00001 Panjit International Inc.
P6SMBJ_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AA
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 18.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 20V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 22.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 32.4V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 380 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 30
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P6SMBJ20CA_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 18.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 20V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 22.2V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 32.4V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote P6SMBJ20CA_R1_00001
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
P6SMBJ20CA_R1_00001 P6SMBJ20CA_R1_00001 Hersteller : Panjit P6SMBJ_SERIES-1867173.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,Transient Voltage Suppressors,SMB,20V,BI
Produkt ist nicht verfügbar
P6SMBJ20CA-R1-00001 P6SMBJ20CA-R1-00001 Hersteller : Panjit P6SMBJ_SERIES-1867173.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS DIODE 600W 20V
Description: Diode: TVS; 0.6kW; 22.2÷24.5V; 18.5A; bidirectional; SMB; reel,tape
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 0.6kW
Max. off-state voltage: 20V
Breakdown voltage: 22.2...24.5V
Max. forward impulse current: 18.5A