Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P6SMBJ210CA_R1_00001
P6SMBJ210CA_R1_00001
P6SMBJ210CA_R1_00001 Panjit International Inc.
P6SMBJ_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.8A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 210V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 231V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 340V
Power - Peak Pulse: 600W
Produktbewertung abgeben
Technische Details P6SMBJ210CA_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.8A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 210V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 231V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 340V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote P6SMBJ210CA_R1_00001
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
P6SMBJ210CA_R1_00001 P6SMBJ210CA_R1_00001 Hersteller : Panjit P6SMBJ_SERIES-1867009.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,Transient Voltage Suppressors,SMB,210V,BI