Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P6SMBJ220A_R1_00001
P6SMBJ220A_R1_00001
P6SMBJ220A_R1_00001 Panjit International Inc.
P6SMBJ_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 220VWM 356VC DO214AA
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.7A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 220V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 242V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 356V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 30
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P6SMBJ220A_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 220VWM 356VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.7A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 220V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 242V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 356V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote P6SMBJ220A_R1_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
P6SMBJ220A_R1_00001 P6SMBJ220A_R1_00001 Hersteller : Panjit B58679193E999B620F3EC9E3537558EEBCD3F2D98477BE187BEBA236BC487A39.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,Transient Voltage Suppressors,SMB,220V,UNI