Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P6SMBJ24CA_R1_00001
P6SMBJ24CA_R1_00001
P6SMBJ24CA_R1_00001 Panjit International Inc.
P6SMBJ_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AA
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 15.4A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 38.9V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 120 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 30
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P6SMBJ24CA_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 15.4A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 26.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 38.9V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote P6SMBJ24CA_R1_00001
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
P6SMBJ24CA_R1_00001 P6SMBJ24CA_R1_00001 Hersteller : Panjit D2308CB85381B7728F544690D182714908B41196EFE89999A2F8A8DF54156CA9.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,Transient Voltage Suppressors,SMB,24V,BI
Produkt ist nicht verfügbar
P6SMBJ24CA-R1-00001 P6SMBJ24CA-R1-00001 Hersteller : Panjit P6SMBJ_SERIES-1867206.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS DIODE 600W 24V
Description: Diode: TVS; 0.6kW; 26.7÷29.5V; 15.4A; bidirectional; SMB; reel,tape
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 0.6kW
Max. off-state voltage: 24V
Breakdown voltage: 26.7...29.5V
Max. forward impulse current: 15.4A