Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P6SMBJ28CA_R1_00001
P6SMBJ28CA_R1_00001
P6SMBJ28CA_R1_00001 Panjit International Inc.
P6SMBJ-AU_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AA
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 13.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 28V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 31.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 45.4V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 3200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P6SMBJ28CA_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 13.2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 28V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 31.1V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 45.4V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 3260 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 24
P6SMBJ28CA_R1_00001 P6SMBJ28CA_R1_00001 Hersteller : Panjit P6SMBJ_SERIES-1867357.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,Transient Voltage Suppressors,SMB,28V,BI
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Diode: TVS; 0.6kW; 31.1÷34.4V; 13.2A; bidirectional; SMB; reel,tape
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 0.6kW
Max. off-state voltage: 28V
Breakdown voltage: 31.1...34.4V
Max. forward impulse current: 13.2A