Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P6SMBJ40CA_R1_00001
P6SMBJ40CA_R1_00001
P6SMBJ40CA_R1_00001 Panjit International Inc.
P6SMBJ_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AA
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 9.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 40V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 44.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 64.5V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 447 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 24
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P6SMBJ40CA_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 9.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 40V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 44.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 64.5V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote P6SMBJ40CA_R1_00001
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Produkt ist nicht verfügbar
P6SMBJ40CA_R1_00001 P6SMBJ40CA_R1_00001 Hersteller : Panjit 3344323938463641393341303733384134313338383737423931323434454633.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,Transient Voltage Suppressors,SMB,40V,BI
Produkt ist nicht verfügbar
P6SMBJ40CA-R1-00001 P6SMBJ40CA-R1-00001 Hersteller : Panjit P6SMBJ_SERIES-1867359.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS DIODE 600W 40V