Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P6SMBJ58AS_R1_00001
P6SMBJ58AS_R1_00001
P6SMBJ58AS_R1_00001 Panjit International Inc.
P6SMBJ8.5AS_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AA
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 6.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 58V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 64.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 93.6V
Power - Peak Pulse: 600W
Produktbewertung abgeben
Technische Details P6SMBJ58AS_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 6.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 58V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 64.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 93.6V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 24
P6SMBJ58AS_R1_00001 P6SMBJ58AS_R1_00001 Hersteller : Panjit P6SMBJ8_5AS_SERIES-1867439.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 600W,Transient Voltage Suppressors,SMB,58V,UNI