Produkte > PA- > PA-5R0H474-R
PA-5R0H474-R
PA_Supercapacitors.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PA-5R0H474-R
Description: CAP 470MF -20% +80% 5V T/H, Tolerance: -20%, +80%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.906" L x 0.839" W (23.00mm x 21.30mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Lead Spacing: 0.209" (5.30mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Capacitance: 470 mF, Voltage - Rated: 5 V.
Weitere Produktangebote PA-5R0H474-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PA-5R0H474-R PA-5R0H474-R Hersteller : Eaton - Electronics Division PA_Supercapacitors.pdf Description: CAP 470MF -20% +80% 5V T/H
Tolerance: -20%, +80%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.906" L x 0.839" W (23.00mm x 21.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Lead Spacing: 0.209" (5.30mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Capacitance: 470 mF
Voltage - Rated: 5 V