Produkte > POWERSTOR / EATON > PA-5R0V224-R
PA-5R0V224-R
PA-5R0V224-R PowerStor / Eaton
Bus_Elx_DS_4392_PA_Series-479581.pdf
Hersteller: PowerStor / Eaton
Supercapacitors / Ultracapacitors .22F 5V EDLC P SERIES CYL
auf Bestellung 780 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PA-5R0V224-R PowerStor / Eaton
Description: CAP 220MF -20% +80% 5V T/H, Tolerance: -20%, +80%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.681" L x 0.354" W (17.30mm x 9.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Lead Spacing: 0.465" (11.80mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 300mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C, Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm), Capacitance: 220 mF, Voltage - Rated: 5 V.
Weitere Produktangebote PA-5R0V224-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PA-5R0V224-R PA-5R0V224-R Hersteller : Eaton - Electronics Division PA_Supercapacitors.pdf Description: CAP 220MF -20% +80% 5V T/H
Tolerance: -20%, +80%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.681" L x 0.354" W (17.30mm x 9.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Lead Spacing: 0.465" (11.80mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 300mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C
Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm)
Capacitance: 220 mF
Voltage - Rated: 5 V