PAAM30-12
PAAM30-12 Power Partners / TT Electronics
PAAM30-3194057.pdf
Hersteller: Power Partners / TT Electronics
AC/DC Power Modules 30W/12V MED AC/DC ENCAPSULATED
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PAAM30-12 Power Partners / TT Electronics
Description: AC/DC CONVERTER 12V 30W, Packaging: Box, Features: Universal Input, Package / Case: 5-DIP Module, 4 Leads, Size / Dimension: 2.52" L x 1.80" W x 0.93" H (64.1mm x 45.6mm x 23.5mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Medical, Approval Agency: CB, CE, cURus, Efficiency: 89%, Current - Output (Max): 2.5A, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Power (Watts): 30 W, Number of Outputs: 1, Standard Number: 60601-1; 60950-1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PAAM30-12 PAAM30-12 Hersteller : TT Electronics/Power Partners Inc. PAAM30.pdf Description: AC/DC CONVERTER 12V 30W
Packaging: Box
Features: Universal Input
Package / Case: 5-DIP Module, 4 Leads
Size / Dimension: 2.52" L x 1.80" W x 0.93" H (64.1mm x 45.6mm x 23.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Medical
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 89%
Current - Output (Max): 2.5A
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Power (Watts): 30 W