PAAM30-14C
PAAM30-14C TT Electronics/Power Partners Inc.
PAAM30.pdf
Hersteller: TT Electronics/Power Partners Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 24V 30W
Power (Watts): 30W
Features: DC Input Capable, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.78" L x 2.12" W x 1.14" H (96.0mm x 53.8mm x 29.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Medical
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 86%
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Standard Number: 60601-1; 60950-1
Current - Output 1: 1.25 A
auf Bestellung 26 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details PAAM30-14C TT Electronics/Power Partners Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 24V 30W, Power (Watts): 30W, Features: DC Input Capable, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.78" L x 2.12" W x 1.14" H (96.0mm x 53.8mm x 29.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Medical, Approval Agency: CB, CE, cURus, Efficiency: 86%, Voltage - Output 1: 24V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Standard Number: 60601-1; 60950-1, Current - Output 1: 1.25 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PAAM30-14C PAAM30-14C Hersteller : Power Partners / TT Electronics PAAM30-3194057.pdf AC/DC Power Modules 30W/24V MED AC/DC ENCAP/CHASSIS