Produkte > PULSE ELECTRONICS > PAL6374.121AHLT
PAL6374.121AHLT
PAL6374.121AHLT Pulse Electronics
PAL6374.121AHLT
Hersteller: Pulse Electronics
Description: IND POWER BEAD TLVR
Tolerance: ±15%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.472" L x 0.236" W (12.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 0.135mOhm
Current - Saturation (Isat): 66A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 120 nH
Current Rating (Amps): 77 A
auf Bestellung 350 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 350
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PAL6374.121AHLT Pulse Electronics
Description: IND POWER BEAD TLVR, Tolerance: ±15%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.472" L x 0.236" W (12.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 0.135mOhm, Current - Saturation (Isat): 66A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Part Status: Active, Inductance: 120 nH, Current Rating (Amps): 77 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Tolerance: ±15%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
DC Resistance (DCR): 0.135mOhm
Part Status: Active
Inductance: 120 nH
Current Rating (Amps): 77 A
auf Bestellung 350 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
PAL6374.121AHLT PAL6374.121AHLT Hersteller : Pulse Electronics datasheet_p928_1669836659-3010042.pdf Power Inductors - SMD Inductor, 10x5x12mm, Power Bead, SMT