Produkte > APEM > PBAR2AF2000L0B
PBAR2AF2000L0B Apem
pusbutton_switches_serie_PBA22.pdf
Hersteller: Apem
Pushbutton Switches SPST-NO OFF-MOM LED BLUE 5VDC
auf Bestellung 9 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PBAR2AF2000L0B Apem
Description: SWITCH PUSH SPST-NO 0.2A 24V, Packaging: Bulk, Features: Low Temperature Lubricant, Current Rating (Amps): 200mA (AC/DC), Mounting Type: Panel Mount, Front, Circuit: SPST-NO, Type: Piezo, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -40°C ~ 75°C, Termination Style: Wire Leads, Illumination Type, Color: LED, Blue, Illumination Voltage (Nominal): 5 VDC, Actuator Type: Round, Button, Flush, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Panel Cutout Dimensions: Circular - 22.20mm Dia, Color - Actuator/Cap: Black, Actuator Marking: No Marking, Voltage Rating - AC: 24 V, Voltage Rating - DC: 24 V.
Weitere Produktangebote PBAR2AF2000L0B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PBAR2AF2000L0B Hersteller : APEM Inc. pusbutton-switches-serie-PBA.pdf?context=bWFzdGVyfGRvY3VtZW50c3w0NDE4MTU2fGFwcGxpY2F0aW9uL3BkZnxoY2IvaGIzLzkyNDgxMzUwODYxMTAvcHVzYnV0dG9uX3N3aXRjaGVzX3NlcmllX1BCQS5wZGZ8ZWUxODY3ZDNlMjVkZGNiNmRjMWIwMmZjOTkyZDg3MjVkNWE1ZDQxM2E4YW Description: SWITCH PUSH SPST-NO 0.2A 24V
Packaging: Bulk
Features: Low Temperature Lubricant
Current Rating (Amps): 200mA (AC/DC)
Mounting Type: Panel Mount, Front
Circuit: SPST-NO
Type: Piezo
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -40°C ~ 75°C
Termination Style: Wire Leads
Illumination Type, Color: LED, Blue
Illumination Voltage (Nominal): 5 VDC
Actuator Type: Round, Button, Flush
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Panel Cutout Dimensions: Circular - 22.20mm Dia
Color - Actuator/Cap: Black
Actuator Marking: No Marking
Voltage Rating - AC: 24 V
Voltage Rating - DC: 24 V