PBD-120-ALE
PBD-120-ALE Mueller Electric Co
PBD_SS.pdf
Hersteller: Mueller Electric Co
Description: PHASE SEQUENCE AND VOLTAGE MONIT
Packaging: Box
Delay Time: 0.1 Sec ~ 30 Sec
Output Type: Relay
Mounting Type: Chassis Mount
Circuit: DPDT (2 Form C)
Type: Voltage Sensing AC, Phase Sequence
Voltage - Supply: 120VAC
Contact Rating @ Voltage: 10A @ 240VAC
Trip Status: Energized High/Low
Trip Range: 90 ~ 150V AC
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PBD-120-ALE Mueller Electric Co
Description: PHASE SEQUENCE AND VOLTAGE MONIT, Packaging: Box, Delay Time: 0.1 Sec ~ 30 Sec, Output Type: Relay, Mounting Type: Chassis Mount, Circuit: DPDT (2 Form C), Type: Voltage Sensing AC, Phase Sequence, Voltage - Supply: 120VAC, Contact Rating @ Voltage: 10A @ 240VAC, Trip Status: Energized High/Low, Trip Range: 90 ~ 150V AC, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote PBD-120-ALE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Delay Time: 0.1 Sec ~ 30 Sec
Output Type: Relay
Mounting Type: Chassis Mount
Circuit: DPDT (2 Form C)
Voltage - Supply: 120VAC
Trip Range: 90 ~ 150V AC