PBP735060S70NM
PBP735060S70NM Superworld Electronics (S) Pte. Ltd.
PBP735060S_SERIES.pdf
Hersteller: Superworld Electronics (S) Pte. Ltd.
Description: FIXED IND 70NH 54A 0.15 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 2 PC Pad
Size / Dimension: 0.291" L x 0.185" W (7.40mm x 4.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 0.15mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 88A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: Horizontal, 2 PC Pad
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Inductance: 70 nH
Current Rating (Amps): 54 A
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PBP735060S70NM Superworld Electronics (S) Pte. Ltd.
Description: FIXED IND 70NH 54A 0.15 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 2 PC Pad, Size / Dimension: 0.291" L x 0.185" W (7.40mm x 4.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 0.15mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 88A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: Horizontal, 2 PC Pad, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Inductance: 70 nH, Current Rating (Amps): 54 A.
Weitere Produktangebote PBP735060S70NM
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PBP735060S70NM PBP735060S70NM Hersteller : Superworld Electronics (S) Pte. Ltd. PBP735060S_SERIES.pdf Description: FIXED IND 70NH 54A 0.15 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Inductance: 70 nH
Current Rating (Amps): 54 A
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Inductance: 70 nH
Current Rating (Amps): 54 A