PBRC-4.19BR
PBRC-4.19BR KYOCERA AVX Components
pbrc-bd.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Ceramic Resonator 4.19MHz ±0.5% (Tol) ±0.3% (Stability) 33pF 30Ohm 3-Pin CSMD T/R
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 295
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PBRC-4.19BR KYOCERA AVX Components
Description: CERAMIC RES 4.1900MHZ 33PF SMD, Features: Built in Capacitor, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3-SMD, Non-Standard, Size / Dimension: 0.291" L x 0.134" W (7.40mm x 3.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Ceramic, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Frequency Stability: ±0.3%, Height: 0.091" (2.30mm), Frequency Tolerance: ±0.5%, Capacitance: 33 pF, Impedance: 30 Ohms, Frequency: 4.19 MHz.
Weitere Produktangebote PBRC-4.19BR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PBRC-4.19BR PBRC-4.19BR Hersteller : Kyocera Electronic Components avx_02022018_PBRC-B-D_Series-1315572.pdf Resonators 4.190MHZ .5% CHIP RESNTR
auf Bestellung 1775 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
PBRC4.19BR
PBRC-4.19BR PBRC-4.19BR Hersteller : KYOCERA AVX PBRC%20-B%2C%20-D%20Series.pdf Description: CERAMIC RES 4.1900MHZ 33PF SMD
Features: Built in Capacitor
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 3-SMD, Non-Standard
Size / Dimension: 0.291" L x 0.134" W (7.40mm x 3.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Frequency Stability: ±0.3%
Height: 0.091" (2.30mm)
Frequency Tolerance: ±0.5%
Capacitance: 33 pF
Impedance: 30 Ohms
Frequency: 4.19 MHz