PC06F3.5A Cooper Bussmann
PC06F%20Series.pdf
Hersteller: Cooper Bussmann
Fuse Chip Fast Acting 3.5A 32V SMD Solder Pad 0603 UL
auf Bestellung 20000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 20
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PC06F3.5A Cooper Bussmann
Description: FUSE BRD MT 3.5A 32VAC/VDC 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W x 0.021" H (1.60mm x 0.81mm x 0.53mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A, Current Rating (Amps): 3.5 A, Voltage Rating - AC: 32 V, Voltage Rating - DC: 32 V, Melting I²t: 0.25844.
Weitere Produktangebote PC06F3.5A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PC06F3.5A PC06F%20Series.pdf
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
PC06F3.5A PC06F3.5A Hersteller : Eaton - Electronics Division PC06F%20Series.pdf Description: FUSE BRD MT 3.5A 32VAC/VDC 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W x 0.021" H (1.60mm x 0.81mm x 0.53mm)
Approval Agency: UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A
Current Rating (Amps): 3.5 A
Voltage Rating - AC: 32 V
Voltage Rating - DC: 32 V