PCA1V3223-100-R
PCA1V3223-100-R Eaton - Electronics Division
eaton-pca1v3223-power-over-coax-chip-inductor-data-sheet-elx1350-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: IND 10.0UH 0.5A SMT 2PAD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 400mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 100MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 500mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 700 mA
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PCA1V3223-100-R Eaton - Electronics Division
Description: IND 10.0UH 0.5A SMT 2PAD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 400mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 100MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 500mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 700 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PCA1V3223-100-R PCA1V3223-100-R Hersteller : Bussmann / Eaton eaton-pca1v3223-power-over-coax-chip-inductor-data-sheet-elx1350-en.pdf Power Inductors - SMD POC IND 10.0uH 0.5A SMT 2PAD
auf Bestellung 6896 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
PCA1V3223-100-R PCA1V3223-100-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-pca1v3223-power-over-coax-chip-inductor-data-sheet-elx1350-en.pdf Description: IND 10.0UH 0.5A SMT 2PAD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 1210
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 700 mA